İnsansız Hava Aracı (İHA)

İHA TASARIM ve İMALAT

Günümüzde İnsansız Hava Araçları, haritalama, arama kurtarma, tarım, hayvancılık ve güvenlik gibi çok farklı alanlarda, çok farklı faydalı yükler ile kullanabilmektedir. Bu farklılık, en iyi performansı ve görev başarısını yakalayabilmek adına, amaca özel İnsansız Hava Aracı tasarımını gerektirmektedir.  

Firmamız bünyesinde yer alan Elektronik Mühendisleri, Havacılık Ve Uzay Mühendisleri, Malzeme Mühendisleri, Makina Mühendisleri, Mekatronik Mühendisleri ile amaca yönelik en verimli tasarımları geliştirmek ve analizlerini yapmak mümkündür.

Geliştirilen bu tasarımların, kompozit, EPP, poliüretan gibi farklı malzemeler ile üretimi de yine firmamızın zengin makine donanımıma sahip tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Firmamızda kompozit, mekanik, elektronik alanlarında uzman teknik personel istihdam edilmiş olup, hali hazırda farklı projelere yönelik üretimlerimiz devam etmektedir. Özellikle mukavemetinin yanı sıra hafifliği ile havacılık sektöründe yaygın olarak kullanılan karbon kompozit malzeme ile üretim ihtisas alanlarımızdan biridir. Firmamız bünyesinde kendi imalatımız olan hava araçlarımız tesislerimizde bu yöntem ile üretilmektedir. 

Müşterilerin talep ettiği farklı uygulamalar için TARGEM bünyesindeki mevcut çözümler üzerinde değişiklikler yapılması gerekmektedir. Firmamız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda insansız hava araçları sisteminde güncellemeler yaparak hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir.

;